Golden Key Kartalkaya


golden-key-kartalkaya
Süre: 120 gün
Fiyat: 500 TL

GOLDEN KEY KARTALKAYA
"Türkiye’nin en gözde kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’da açılan Golden Key Kartalkaya , 43 odalı bir otel. Golden Key Oteller Gurubu’nun devamı olan Golden Key Kartalkaya konforlu odaları, sıcak atmosferi, özel servis anlayışı ve seçkin damak tadı ile kış turizmin önemli bir boşluğu doldurmuştur.
"Kartalkaya’ya vardığınızda kırmızı rengiyle hemen dikkati çeken bina Avrupa’nın en iddialı kayak otellerinden biri olmaya aday. Mimarisi ve kurgusu Paris’li genç tasarım ofisi LEA architecture & design tarafından gerçekleştirilmiş.
"Türk yayla mimarisinin hakim olduğu bölgede inşa edilen yapı, yerel mimari formların ve klasik Kartalkaya tipolojisinin modern bir yorumu olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’nin “En İyi Beton Prefabrik Yapı ödülü”ne layık görülen bina gün ışığı ve muhteşem güzellikteki çevre manzarasından optimum faydalanacak şekilde tasarlanmış.
"Büyük pencereleri ve konumu sayesinde otelin tüm mekanları hem aydınlık hem de Alpleri aratmayan Köroğlu dağları ile iç içe. İç mekanlarda doğal malzemelerin kullanımına özen gösterilmiştir. Kayrak taşı, meşe rabıta ve ahşap kaplamaların sıcaklaştırdığı otelin tüm mekanlarında yer yer bürüt beton ve metal taşıyıcılar açıkta bırakılmıştır. Golden Key Kartalkaya iç ve dış tasarımın oluşturduğu konsept bütünlüğü ile gerçek bir “Design Hotel”.
"Golden Key Kartalkaya ’de açık büfe restoranın yanı sıra “Brasserie” Cafe ve A la Carte Restoran, Spa (şehrin sıkıntısını, stresini ve günün yorgunluğunu üzerinizden atacak, ruh ve bedeninize dinginlik katacak alternatif terapiler), Yüzme Havuzu, Relax Lounge, çocuk Oyun Odası, Oyun Odası, Mini Butik, Gym (spor salonu), Keyifle içeceğinizi yudumlaya bileceğiniz şömine köşeleri, tüm kiralama ve bakım servislerinin de verildiği Kayak Odası ve Toplantı Odası bulunmaktadır.
"Standart odaların 33 metrekarelik olduğu otelde, 40 metrekarelik loft stilinde tasarlanmış dubleks suitler, geniş aile ve king suitleri ve içinde manzaraya hakim özel jakuzili ve özel dizayn edilmiş Romatic Suitler bulunuyor. özellikle odaların manzaraya konumları ve farklı pencere formları sayesinde otelde her kalışınızda farklı bir odada kalıyor hissine kapılıyorsunuz.
"Otelin konuğu olmasanız da Brasserie’nin şöminesi karşısında kayak sonrası yorgunluğunuzu aıktan sonra, Menüsünü Toskana’lı İtalyan aşçı Giancarlo Talerico’nun hazırladığı, acılarımızın özel yemeklerin tadına bakabilir, ardından geceye yine Brasserie’nin barında devam edebilirsiniz.
"Golden Key Kartalkaya kayak sporunu ve seçkin mekanları sevenlerin vazgeçemeyeceği bir adrestir.
"ODA BİLGİLERİ
"Standart Oda
"Yaklaşık 33 m2 olan odalarımızdan tesisimizde 20 adet bulunmaktadır. Orman ve pist manzaralıdır. İçerisinde merkezi ısıtma, uydu tv, direk telefon, oturma grubu, gizli kasa, minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve ilave yatak ile 0 – 12 yaş çocuk konaklayabilir.
"Romantik A Suite
"Yaklaşık 90 m2’dir ve oda tipinden otelimizde sadece 1 adet bulunmaktadır. Dublekstir. Alt kaa yatak odası ve üst kaa jakuzi bulunmaktadır. Orman ve pist manzaralıdır. İçerisinde merkezi ısıtma, uydu tv, direk telefon, oturma grubu, gizli kasa, minibar, kahve makinesi, fön makinesi ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve ilave yatak ile 0 – 12 yaş çocuk konaklamaları için uygundur.
"Romantik C Suite
"Yaklaşık 73 m2 olan Romantic C oda tipinden otelimizde 1 adet bulunmaktadır. Bir oturma odası ve bir yatak odasından oluşan odamız orman ve pist manzaralıdır. İçerisinde merkezi ısıtma , Uydu tv, direk telefon, oturma grubu, fön makinesi, gizli kasa, minibar, kahve makinesi ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve ilave yatak ile 0 – 12 yaş çocuk konaklamaları için uygundur.
"Romantik D Suite
"Yaklaşık 45 m2 dir ve 1 adet bulunmaktadır. Orman ve pist manzarasına sahip odamızda merkezi ısıtma, uydu tv, direk telefon, oturma grubu, fön makinesi, gizli kasa, minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve ilave yatak ile 0 – 12 yaş çocuk konaklamaları için uygundur.
"Junior Suite
"Yaklaşık 50 m2 olan odamızdan tesisimizde 2 adet bulunmaktadır. Bir oturma odası ve bir yatak odasından oluşmakta olup orman ve pist manzaralıdır. İçerisinde merkezi ısıtma, uydu tv, direk telefon, oturma grubu, fön makinesi, gizli kasa, minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve ilave yatak ile 2 çocuk konaklayabilir.
"çatı Dubleks Suite
"Yaklaşık 50 m2’dir ve 6 adet bulunmaktadır. Dublekstir. Alt kaa oturma odası ve üst kaa ise yatak odası bulunmaktadır. Orman ve pist manzaralıdır. İçerisinde merkezi ısıtma, uydu tv, direk telefon, oturma grubu, fön makinesi, gizli kasa, minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 2 yetişkin ve 2 çocuk konaklamaları için uygundur.
"Family Room
"Yaklaşık 58 m2 dir. Bu suien 4 adet bulunmaktadır. 2 yatak odasından oluşmaktadır. Ortadan bir kapı ile birbirine bağlanmaktadır. Her iki odanın da içerisinde lavabo ve duş bulunmaktadır. 2 ayrı oda olarak ta kullanılabilir. Orman ve Pist manzaralıdır. İçerisinde; Merkezi ısıtma , Uydu Tv., Direk telefon, Oturma grubu, Fön makinesi, Gizli kasa, Minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 4 yetişkin ve 1 çocuk ilave edilebilir.
"King Suite
"Yaklaşık 80 m2 dir. Bu suien 2 adet bulunmaktadır. 2 yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. 2 adet lavabo ve 2 adet duş bulunmaktadır. Orman ve Pist manzaralıdır. İçerisinde; Merkezi ısıtma , Uydu Tv., Direk telefon, Oturma grubu, Fön makinesi, Gizli kasa, Minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 4 yetişkin ve 2 çocuk ilave edilebilir.
"Presidential Suite
"Yaklaşık 100 m2 dir. Bu suien 2 adet bulunmaktadır. 2 yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. 2 adet lavabo ve 2 adet duş bulunmaktadır. Orman ve Pist manzaralıdır. İçerisinde; Merkezi ısıtma , Uydu Tv., Direk telefon, Oturma grubu, Fön makinesi, Gizli kasa, Minibar ve Yun aromaterapi buhar makinesi bulunmaktadır. 4 yetişkin ve 2 çocuk ilave edilebilir.
"2018 – 2019 KIŞ SEZONU SOR-SAT FİYATLARIMIZ
"15 Aralık 2018 – 25 Mart 2019
"ODA çEŞİTLERİMİZ
"Hafta içi
"Pazartesi-Cuma
"Hafta Sonu
"Cuma - Pazar
"2 gecelik konaklamada gecelik fiyat
"Hafta Sonu
"Pazar Gecesi
"Sevgililer Günü
"13 – 15 Şubat
"Sömestr Dönemi 18 Ocak-3 Şubat
"STANDART ODA
"950.-TL
"1.650.-TL
"1.150.-TL
"1.650.-TL 1.950.-TL
"JUNIOR SUITE
"çATI DUBLEKS ROMANTİK SUITE D
"1.150.-TL
"1.950.-TL
"1.400.-TL
"1.950.-TL 2.200.-TL
"ROMANTİK SUITE A
"ROMANTİK SUITE C
"1.450.-TL
"2.400.-TL
"1.900.-TL
"2.400.-TL 2.700.-TL
"FAMILY ROOM
"(4 KiŞi)
"1.750.-TL
"2.800.-TL
"2.200.-TL
"2.800.-TL 3.350.-TL
"KING SUITE
"(4 KiŞi)
"2.000.-TL
"3.300.-TL
"2.350.-TL
"2.300.-TL 3.500.-TL
"PRESIDENTIAL SUITE
"(4 KiŞi)
"2.250.-TL
"3.550.-TL
"2.500.-TL
"3.550.-TL 3.900.-TL
"• Belirtilen fiyatlara açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği (kişi sayısına bağlı set menü olabilmektedir) ve KDV dahil olup, 2 kişi için gecelik TL fiyatlarımızdır.
"• Fiyatlarımıza %10 acenta komisyonu dahil olup ödeme misafir girişinden önce yapıldığı taktirde rezervasyonlarınız kesinlik kazanır.
"• Family Room & King Suite ve Presidential Suite fiyatlarımız ise 4 kişi için gecelik fiyatlardır.
"• Sömestr döneminde ( 18 Ocak – 3 Şubat ) en az 3 gece konaklama şartı vardır.
"• Hafta sonları tek gece satışımız bulunmamaktadır.
"• Otelimiz anlaşmalı olduğu Kartal Otel pistlerine 450m, Dorukkaya pistlerine ise 100 m uzaklıkta olup misafirlerimizin otelimizde kaldığı gece sayısı kadar ücretsiz ski passlarını (pistlere giriş kartlarını) resepsiyonumuzdan alabilirler.
"• Misafirlerimizin pistlere ulaşımı shule servislerimizle gün içerisinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.
"• İlave Kişi ücreti (günlük yarım pansiyon)
"Hafta içi : 370.-TL
"Hafta sonu : 630.-TL ( Pazar günü dahil )
"Sömestr dönemi : 700.-TL’dir.
"• Ebeveynlerin odasında konaklayan çocuk indirimi:
"0–3 yaş arası çocuklar ücretsizdir
"4–12 yaş arası çocuklar ise :
"Hafta içi : 310.-TL
"Hafta sonu : 460.-TL
"Sömestr döneminde ise 520.-TL üzerinden ücretlendirilir.
"Ebeveynleri ile birlikte aynı odada kalan 0-3 yaş çocuklardan ikincisi ücretlendirilmektedir.
"• İlgili fiyatlar otelin onayı alınmadan online satış kanallarında yayınlanamaz.


Reviews

Be the first to comment!

Leae a Review